TA STRONA UŻYWA COOKIES. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej...
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wiadomość
jola3

na forum od:

Luty 10, 2013, 12:38:10

Zgłoś do moderatoraZgłoś do moderatora  
Chcę pojechać gdzieś w egzotyczniejszy zakątk europy oriętuje się moze ktos gdzie są najtańsze oferty last minute i jakie biuro podróży jest najlepsze ? będę wdzięczna za opinie
sliwa

na forum od:

Styczeń 10, 2008, 23:10:19

Dla mnie egzotyka to na pewno Afryka, Azja, Europa nie bardzo. Ale polecałabym Portugalię. Piękny kraj, piękni ludzie, smaczne jedzenie i gdzie niegdzie można znaleźć egzotyczną roślinność.
Co do tanich biur podróży, to wiem, ze Triada jest jednym z najtańszych biur, ma fajne oferty last minute. Tylko tutaj można się przejechac. Ja czekałam na ofertę last minute na Maroko i niestety się nie załapałam i musiałam wybrać Tunezję.
Jadę w tym roku do Bułgarii, może tu znajdę element egzotyki, to dam znac;).
PS. Rumunia jest podobna super, ale nie byłam więc nie wiem.
syl_mar

na forum od:

Czerwiec 22, 2013, 18:14:27

3 tygodnie temu wróciłam właśnie z 2-tygodniowego pobytu w tej miejscowości /a właściwie Fethiye-Calis/ który wykupiłam w BP Alfa Star... było rewelacyjnie - fajnie wycieczki fakultatywne, jeszcze nie tak dużo Brytyjczyków = niższe ceny niż w zatłoczonych kurortach, pogoda marzenie, a dziewczyny z Alfa Star /Ania, Dominika, Agata i początkujący w tej roli Ismael/ są rewelacyjne... W przyszłym roku na pewno jadę z tego samego biura - polecam Uśmiech
syl_mar

na forum od:

Czerwiec 22, 2013, 18:14:27

3 tygodnie temu wróciłam właśnie z 2-tygodniowego pobytu w tej miejscowości /a właściwie Fethiye-Calis/ który wykupiłam w BP Alfa Star... było rewelacyjnie - fajnie wycieczki fakultatywne, jeszcze nie tak dużo Brytyjczyków = niższe ceny niż w zatłoczonych kurortach, pogoda marzenie, a dziewczyny z Alfa Star /Ania, Dominika, Agata i początkujący w tej roli Ismael/ są rewelacyjne... W przyszłym roku na pewno jadę z tego samego biura - polecam Uśmiech
Strony: [1]
  Drukuj